HAKKIMIZDA

24.06.2020
770 kez incelendi

Firmamız2006 yılında önce itibar sonra kazanç felsefesiyle kurucularının taşımacılık sektörünün tabanından gelme sebebiyle daha emin adımlarla ilerleyen bir firmadır.
Bizim en önem verdiğimiz konulardan biri karavan kiralamak isteyen müşterilerimize en iyikaravanı en uygun fiyatla sunmaktadır.Müşterilerimizle kişisel ilişkilerimiz sayesinde geçmişte karşılaşmış oldukları problemlere ve gelişen ihtiyaçlarını kayıtlarımıza geçirerek gelecekte aynı problemlerin yaşanmaması ve ihtiyaçların karşılanması sağlamış oluyoruz.

Firmamız kuruluşundan bu güne teknolojiyi takip etmiş yeniliklere anında uyum göstererek bünyesine en yeni ve iyi karavan araçlarını temin etmiştir.
Karavan sürücülerimiz belirli zamanlarda uzman kişiler tarafından hizmet içi eğitimlerle ve kurslara tabi tutulmaktadırlar.
Sürücülerimiz karavan kullanma belgeli iş deneyimlerinin zirvesinde sorumluluk sahibi trafik kurallarına riayet eden güler yüzlü kişilerdir.
Karavanlarımızın tamamı yeni , konforlu iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan periyodik bakımları yapılmış trafik kasko mali mesuliyet sigortası,ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.
Mesai kaybına sebebiyet vermeden karavanlarımızla zamanında temiz ve konforlu hizmet sağlıyoruz.
Aylık müşteri memnuniyet anket formu düzenleyerek sizin görüş,istek ve şikayetlerinizi dikkate alarak karavanlarımızda gereken tüm değişiklikleri yapıyoruz.

ÇALIŞTIĞIMIZ SEKTÖRLER

* SİNEMA ÇEKİMLERİ
* DİZİ ÇEKİMLERİ
* BELGESEL ÇEKİMLERİ
* KLİP ÇEKİMLERİ
* REKLAM FİLMİ ÇEKİMLERİ
* FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ
* FUARLAR
* KONGRELER
* KONSERLER
* TANITIM VE TURNE FAALİYETLERİ
* ARAZİ ÇALIŞMALARI

Önemli Not: KARAVANLARIMIZ ŞOFÖRLÜ KİRAYA VERİLMEKTEDİR.